Абрикосова дієта – відмінний раціон для людей, які бажають схуднути: найкорисніші фрукти у свіжому або сушеному вигляді активно сприяють зниженню ваги та блокують підвищений апетит.
Плоди абрикоса багаті на крохмаль, клітковину, пектин, декстрін, інулін. Також вони містять вітаміни В1 та В2, аскорбінову кислоту, калій, фосфор, кальцій, магній, йод, залізо, кремній, органічні кислоти (винну, лимонну та яблучну).
Методика корисна не лише для тривалого раціону, а й для проведення розвантажувальних днів.
Плюси і мінуси абрикосової дієти:
- Користь такого схуднення полягає у розщепленні жирових відкладень, виведенні шлаків і токсинів, а також у тому, що самі плоди досить ситні, і під час режиму схуднення пвідчуття голоду виникає рідко.
- Абрикосова дієта досить проста, а в період дозрівання абрикосів ще й дуже економна.
- Добре знімає набряклість, але лише за однієї умови: у цей час не можна вживати будь-які страви із сіллю, а харчуватися бажано цілий день лише одними фруктами.
Із мінусів варто зазначити, що через різке обмеження раціону існує великий ризик повернення скинутих кілограмів після закінчення дієти, важливий правильний вихід із неї.
Діабетикам вкрай небажано вживати ці фрукти, а також слід відмовитися від цієї дієти вагітним |
Меню абрикосової дієти
Абрикосова дієта дає право робити вибір, який полягає в тому, що можна вибирати 1000 г абрикосу на день або 500 г абрикосу з 300 г кураги. Весь цей денний раціон ділиться на кілька прийомів їжі. Не можна з’їдати за день більше, ніж потрібно. В іншому випадку кишечник може не впоратися із навантаженням.
В якості напоїв під час дієти можна використовувати абрикосовий сік або абрикосовий компот, але дуже важливо, щоб вони готувалися самостійно.
Якщо ви дуже любите солодкі абрикосові плоди і не проти поласувати курагою, то абрикосова дієта пройде вам дуже швидко і результативно.