Нарощування вій

Нарощування вій – це процедура додавання до природних вій штучних. Завдяки цьому об’єм збільшується, а погляд стає виразнішим.

Завдяки тому, що такі вії наклеюються індивідуально, можна досягти натурального, але водночас яскравого ефекту. Крім того, цей самий нюанс дозволяє підлаштовуватися під форму ока. Так, наприклад, якщо ти візьмеш стрічкові вії, які можна клеїти самостійно на пару днів, ти не зможеш ідеально повторити всі вигини віка. При нарощуванні така проблема зникає.

Нарощування вій – це копітка ювелірна робота. Її часто порівнюють з вишиванням бісером, коли потрібна висока концентрація очей на дрібному предметі та чіткі вивірені рухи. Тому процедура займає близько 2 годин

Нарощування вій буває двох видів: класичне; об’ємне.

Класичне нарощування вій – це нарощування по одній вії до кожної рідної.

Об’ємне нарощування вій – нарощування від 2-х і більше вій на одну рідну. Звідси і з’являються страшні назви 2D, 3D, 4D, Голлівуд. В останньому випадку використовують від 5 до 10 штучних волосків.

  • Накладання патчів на нижні вії. Це потрібно для того, щоб вії не склеювалися.
  • Знежирення повіки. Майстер видаляє з очей макіяж та знежирює шкіру, щоб нарощені вії добре закріпилися.
  • Наклеювання штучних вій. Майстер наклеює їх від зовнішнього до внутрішнього куточка ока прозорим чи чорним клеєм.
  • Розчісування вій та зняття патчів. Фінальний етап, на якому майстер перевіряє, що всі волоски щільно закріпилися і не відпадуть.

Нарощування вій вважається безпечною процедурою, якщо майстер дотримується всіх правил. Однак існує низка протипоказань, які пов’язані безпосередньо з організмом, через які нарощування може бути тимчасовим або завжди забороненим. Найпоширеніші причини:

  • індивідуальна непереносимість – хоча засоби і матеріали, які використовують під час нарощування, здебільшого гипоаллергенні, деякі іноді все-таки викликають алергічну реакцію;
  • захворювання шкіри – далеко не всі перешкоджатимуть нарощуванню, найбільш небезпечними вважається дерматит та псоріаз (краще проконсультуватися з лікарем);
  • будь-які захворювання очей та підвищена сльозливість;
  • застуда та грип – у періоди захворювань твій імунітет і так ослаблений, варто зачекати на одужання, а також таким чином убезпечити майстра;
  • активне випадіння волосся та вій – у такому разі консультація лікаря обов’язкова, оскільки через обтяження штучними віями випадіння може посилитися;
  • астма – за найгіршого розвитку подій клей може спровокувати напад.

Плюси: можливість отримати густі вії (особливо актуально для дівчат, які мають від природи рідкісні вії); візуально очі будуть виглядати яскравішими, і образ буде вже завершеним без косметики.

Мінус: Не всім комфортно ходити з такими яскравими та пухнастими віями, тому можна вибрати темно-коричневий колір, а не чорний.

  • Обережність із доглядовою косметикою. На час, поки ви ходите з нарощеними віями, демакіяж краще проводити звичайною міцелярною водою або пінкою. У жодному разі не двофазним засобом, тому що до його складу входять олії, і разом зі стійким макіяжем можна змити і свої гарні вії.
  • Заборона на водні процедури протягом перших 24 годин після нарощування. Вмиватися варто акуратно, щоб вода не потрапляла на вії (волога від сауни теж вважається). Ця рекомендація пов’язана з особливістю поведінки клею, що використовується при нарощуванні вій.
  • Положення уві сні. Якщо ви нарощуєте акуратні натуральні коротенькі вії (до 11мм включно), то можна спокійно спати обличчям у подушку. Якщо вії довші, рекомендується спати на спині чи боці.

З можливих негативних наслідків трапляються:

  • Алергія. У складі клею є компоненти, які в окремих випадках можуть спровокувати реакцію.
  • Хімічний опік. Він виникає від парів клею, якщо очі під час нарощування були щільно закриті.
  • Рідні вії можуть стати тоншими і слабкішими, якщо ви робили нарощування товстими віями або допускали склеювання.

Якщо вибрати правильного майстра, відновлювати нічого не потрібно. Але, якщо раптом ви помилилися, потрапили не до того майстра, і вії постраждали, то найпростіше почекати 2-3 місяці. За цей термін вони повністю зміняться самі.

Оновлювати вії допомагають вітаміни. Також різні косметичні бренди випускають олії та тоніки, які прискорюють ріст вій. Часто видимий результат дають лише коштовні кошти.