Бросаж

Бросаж, або брашинг — апаратний пілінг шкіри обличчя та тіла з використанням спеціальних відлущувальних кремів. Під час процедури з шкіри видаляються залишки макіяжу, вуличний пил, ороговілі лусочки епідермісу, а також продукти потових і сальних залоз. Брашинг можна проводити не лише в косметичному салоні, але і вдома. Однак у другому випадку важливо правильно підібрати засоби, враховуючи тип обличчя.

Перш за все, використовуючи м’який очищувальний засіб, наприклад, пінку, косметолог видаляє декоративну косметику. Така підготовка дозволить уникнути запальних процесів.

Після цього виконується вапоризація. Це насичення шкірних покривів нагрітим повітрям. Проте перед тим на обличчя накладається косметична серветка. В результаті таких маніпуляцій пори відкриються швидше, кров буде активніше приноситися до шкірних покривів, очищення буде більш ефективним.

Наступний етап передбачає вибір складів, які буде використовувати фахівець. При брозажі застосовуються:

  • ензими;
  • дипклінінги;
  • ексфоліанти.

Засіб наносять на обличчя і, за бажанням клієнта, на зону декольте за допомогою м’якого спонжика, потім проводять легкий масаж. Після цього починається обробка епідермісу обертовими щіточками. Проблемні зони обробляються легкими рухами тричі: для шкіри, що зберегла пружність, використовується висока швидкість обертання, але якщо шкіра втратила пружність і еластичність, інтенсивність впливу зменшується.

На найніжніших і чутливих ділянках (повіки, навколо губ) використовують міні-щіточки середньої жорсткості.

За необхідності відновлення фактури шкіри використовується дрібна пемза. На обличчя наносять пілінговий засіб з мікрочастинками, проводять полірування і масаж. Така обробка триває приблизно 25 хвилин.

Для обробки зони декольте повинен використовуватися спеціальний валик. За допомогою вологих губчиків проводиться полірування, що надає шкірі здорове сяйво.

Після бросажу наносять живильні та зволожуючі засоби. Засоби, що звужують пори, тоніки, маски після такої процедури вбираються дуже швидко.

Процедуру можна проводити з профілактичною метою. Очищення від відмерлого шару епідермісу корисно для шкіри, і бажано робити чистки обличчя принаймні 1-2 рази на рік.

У лікувальних і оздоровчих цілях бросаж проводять, якщо у пацієнта:

  • комедони;
  • закупорені пори;
  • сезонна пігментація;
  • сухість;
  • дрібні зморшки;
  • тьмяний колір шкіри;
  • втомлений вигляд обличчя;
  • невеликі шрами;
  • порушення мікроциркуляції.

Процедура проводиться пацієнтам старше 20 років. Вона дозволяє підтримувати красу і молодість обличчя, і включається в програму комплексного догляду за старіючою шкірою. Якщо є перші ознаки вікових змін, брозаж допоможе вам позбутися зморшок.

За рахунок прискорення лімфостазу шкідливі речовини та забруднення виводяться зі шкіри швидше, тому в загальному поліпшується здоров’я дерми. Зменшується ймовірність виникнення запальних очагів, знижується набряк кожних покривів.

Бросаж не проводять, якщо у пацієнта:

  • рясні вугрові висипання;
  • гнійні вогнища;
  • відкриті рани на обличчі;
  • купероз;
  • екзема;
  • герпес;
  • гарячковий стан.

Бросаж протипоказаний вагітним і годуючим жінкам. Його з обережністю проводять, якщо у людини дрябла, дуже тонка і/або чутлива шкіра. Рішення про проведення механічного чищення в цьому випадку приймає лікар, враховуючи вік, стан кожних покривів, наявність показань.

Апарати можна знайти вільно — їх випускають різні виробники. Для домашнього використання рекомендується придбати компактний прилад з невеликою потужністю. При виборі обов’язково слід звертати увагу на швидкість і кількість обертів — 60 об/с буде достатньо.

Важливо! Не натискайте занадто сильно, щоб не травмувати шкіру. Спочатку вибирайте більш м’які насадки з натуральними щетинками. Якщо спостерігається надмірна сальність, віддайте перевагу жорсткій щіточці. Коли шкіра обличчя чутлива, підійде насадка з пухнастими та м’якими ворсинками.

Шліфувальна насадка допоможе впоратися з більш суттєвими дефектами. Вона видаляє маленькі шрами, згладжує нерівності і вирівнює рельєф. Роликова насадка масажує покрив, стимулює притікання крові і вирівнює колір обличчя.

Процедура досить проста, тому її можна виконувати самостійно. Очистіть обличчя від забруднень, розігрійте шкіру. Нанесіть дбайливий скраб або очищувальний гель, виберіть потрібну швидкість обертання щеток на апараті і легко водіть по масажних лініях. Контролюйте силу натискання, щоб не травмувати шкіру. Тривалість процедури — 10—12 хвилин, курс складає 8—10 сеансів. Між курсами обов’язково повинен бути перерву не менше трьох місяців.

Видаліть залишки косметичного засобу і зволожте обличчя кремом — такий догляд за шкірою допоможе продовжити молодість.

Після проведення процедури не потрібно ніякого спеціального догляду. Дозволяється використовувати декоративну косметику, приймати сонячні ванни, тобто вести звичний спосіб життя. Одним із недоліків брашингу, за відгуками, є його слабка косметична дія, тобто процес досить делікатний і не дозволяє усунути серйозні дефекти або глибокі зморшки. Однак явна перевага брашингу, в порівнянні з іншими салонними процедурами, в тому, що його можна провести досить швидко і будь-коли.